Для замовлення таксі: 242-7-242 

093-433-42-42
097-605-42-42
066-622-42-42

379 callback* з мобільних безкоштовно

*Для всіх GSM операторів встановлено систему callback телефон служби підтримки (044)499-98-98 по буднях з 10:00-17:00

 Запрошуємо до співпраці водіїв із власним авто

 

 

«Блатні» автономери. Скільки вони коштують?

20 листопада 2013 - admin
article233.jpg

 Напевно, багато хто з нас на дорозі бачили красиві автономери і замислювалися про те, що непогано було б і на свій автомобіль замовити індивідуальний номер. Правда тут відразу виникають питання: чи законно це, як дорого коштує такий автономер? І які складності можуть виникнути при відновленні втраченого номера?

В Україні законодавством дозволено мати індивідуальні номери на машині. Однак, використання таких номерів накладає на їх власника ряд обмежень. Так, з «крутими» автономери за кордон виїхати не вийде, вони дійсні тільки в Україну. Також індивідуальний номер повинен складатися з 3-8 символів, не повинен повторювати / копіювати символіку, абревіатури, назви державний органів, організацій міжнародного рівня, також при створенні таких номерів не допускається використання дискримінують, образливих написів.
Зате при складанні красивого автономера дозволяється використовувати і кирилицю, і латинський алфавіт. Індивідуальний номер може містити тільки літери або літери з цифрами. У будь-якому випадку літер в «особистому» номері повинно бути не менше трьох, а ось цифр може бути не більше двох.
Щоб замовити на свою машину індивідуальний номер необхідно звернутися до Центру дорожнього руху ДАІ. Макет вашого майбутнього номери розробляє посадова особа в ДАІ. Після його погодження з майбутнім власником, макет затверджується комісією Центру.
Виготовляються «красиві» автономери максимум місяць з дати їх оплати. Вартість такого номера розраховується виходячи з кількості символів. На практиці, щоправда, доведеться може бути ще «трохи» доплатити за терміновість, за надання «послуг» при подачі пакета документів на замовлення індивідуального номера.
Індивідуальний знак з трьома символами буде коштувати не більше 500 грн., А якщо на знак ви хочете нанести іменну напис і який-небудь графічний елемент, то ціна може підскочити до 700 грн.
У будь-якому випадку перед замовленням такого номера машину відправлять на перевірку на предмет угону, звірять всі номери, а власника - чи оголошений він у розшук чи ні.
Після отримання індивідуального номера доведеться перереєструвати машину в МРЕВ.
Якщо трапиться крадіжка або втрата, індивідуальні номери не відновлюються, процедуру оформлення номера доведеться проходити заново.
Сьогодні існує ряд спеціалізованих фірм готових за 2-3 тис. грн. оформити індивідуальні номери за вас.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад