Для замовлення таксі: 242-7-242 

093-433-42-42
097-605-42-42
066-622-42-42

379 callback* з мобільних безкоштовно

*Для всіх GSM операторів встановлено систему callback телефон служби підтримки (044)499-98-98 по буднях з 10:00-17:00

 Запрошуємо до співпраці водіїв із власним авто

 

 

"Гітлер євреїв не любив, і я не люблю" - міліціонер помочився на львів'янина

30 жовтня 2013 - admin
article229.jpg

 28-річний львів'янин Дмитро Флекман став жертвою міліцейського свавілля. Про це він розповів виданню "Сегодня".

Бізнесмен провів п'ять годин у Львівському міському управлінні міліції, співробітники якого його били, вимагали гроші, і поглумилися, помочившись прямо на нього.
"У той день, під час обідньої перерви, я прямував до банку. По дорозі мене зупинили двоє невідомих, які представилися співробітниками міліції і затягли в чорну "Хонду", - розповідає Дмитро.
Чоловіка одразу привезли у Львівське міське управління міліції. При виході з автомобіля, за словами Дмитра, йому зв'язали руки ременем.
"Там мене почали бити руками, ногами, потім чимось важким", - каже потерпілий.
Як каже чоловік, один з міліціонерів з'ясував, що у нього єврейське коріння. Правоохоронець помочився на чоловіка зі словами: "Гітлер євреїв не любив, і я не люблю". Після тривалих знущань міліціонери вимагали у нього 10 тисяч доларів.
З управління Дмитра відпустили близько дев'ятої вечора, взявши з нього зобов'язання, що до правоохоронців він не має жодних претензій.
"Лікарі діагностували у мене перелом куприка зі зміщенням кісток. Там, для власного спокою, я здав всі аналізи: і на алкоголь, і наркотики", - говорить Флекман.
Дмитро також додає, що вранці до нього в палату ввірвалися невідомі і почали погрожувати.
Прокуратура міста Львова розпочала кримінальне провадження за фактом перевищення службових повноважень співробітниками міліції. Начальник Львівського міського управління міліції Сергій Зюбаненко заявив, що розповідь Дмитра Флекмана "більше нагадує анекдот, а не правдиву ситуацію".
 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад