Для замовлення таксі: 242-7-242 

093-433-42-42
097-605-42-42
066-622-42-42

379 callback* з мобільних безкоштовно

*Для всіх GSM операторів встановлено систему callback телефон служби підтримки (044)499-98-98 по буднях з 10:00-17:00

 Запрошуємо до співпраці водіїв із власним авто

 

 

До Львова так і не приїхала «електронна зірка» – Armin van Buuren

28 серпня 2012 - admin
article93.jpg

 Львівські фанати електронної музики залишилися біля розбитого корита: до міста так і не долетіла зірка світового масштабу – найвідоміший діджей планети Armin van Buuren.

 

Як анонсувалося напередодні, 23 серпня у Львові вперше мав виступити «найвідоміший діджей планети Armin van Buuren. Виступ зіркового трансартисту в рамках прем’єрного для Львова британського фестивалю Godskitchen мав представити івент-провайдер №1 в Україні – VIRUS Music. А відбутися ця історична для міста подія мала о 20:00 на території «Арена Львів»«.

Та фанати так і не дочекалися приїзду зірки ні цього дня, ні ночі, ні наступного дня. Розчаровані вони порозходилися додому, виклавши за концерт чималу суму, адже ціна на квитки стартувала від 199 грн.

Тим часом на сайті організаторів з’явилася новина з пафосною назвою «Armin van Buuren уникнув авіакатастрофи», де пояснюються причини відсутності зірки у Львові. Артист не зміг прибути вчасно з Одеси, де виступав цього вечора, через технічну несправність літака.

Водночас керівництво компанії-організатора пообіцяло: «Ми докладемо максимум зусиль, щоб оголосити нову дату виступу цього великого артиста в цьому великому місті якомога швидше! Дякуємо за розуміння». Однак про те, яким чином людям, які купили квитки суто задля того, аби побачити зірку, відшкодують витрачений час та кошти, чи зможуть вони потрапити на наступний концерт, жодним чином не згадується. Більше того, як повідомили IA ZIK глядачі, у них при вході на концерт забирали квитки. Люди переконані, що організатори не виконали своїх зобов’язань і чекають офіційної інформації про відшкодування і дату наступного концерту. До того ж, за словами глядачів, вразило й те, що саме дійство відбувалося не на «Арені Львів», а на парковці поруч зі стадіоном.

 

Коментарі (1)
admin # 28 серпня 2012 в 09:35 0
Обдурили молодь Львова і нехочуть в цьому зізнатись sad

← Назад