Для замовлення таксі: 242-7-242 

093-433-42-42
097-605-42-42
066-622-42-42

379 callback* з мобільних безкоштовно

*Для всіх GSM операторів встановлено систему callback телефон служби підтримки (044)499-98-98 по буднях з 10:00-17:00

 Запрошуємо до співпраці водіїв із власним авто

 

 

Хто замовив «Вову Морду», – журналістське розслідування

31 серпня 2012 - admin
article97.jpg

 З версій щодо замаху на кримінального авторитета Вову «Морду», сьогодні серед правоохоронців розглядають як основну ту, що пов’язана з іншим кримінальним авторитетом, вихідцем із Самбора на прізвисько «Нєдєля».

 

Про це 30 серпня пише газета «Ратуша».

Аналізуючи ймовірні версії та факти того, хто ж «замовив» «Морду», видання пише: «Правоохоронці в розпачі – надто з великою кількістю людей «Морда» перебував у конфлікті. В цьому ключі міліція відпрацьовує і «Мопса», і «Злиду», і Бодю «Львівського», і навіть наближеного до «Морди» «Шамана»… А тепер – версія, яку сьогодні серед правоохоронців чомусь розглядають як основну. Але для того, аби почати її аналізувати, треба запам’ятати кілька кримінальних нюансів. Окрім політичних зв’язків, сам «Морда» був у хороших стосунках з донецькими (це – для любителів міфів про «донецький слід»), добре знався з українськими «злодіями в законі» Льорою «Сумським» і «Мамедом» з Горлівки (Пархоменко Сергій у 2011-му помер природною смертю). Ба більше, Вова був у «шоколаді» з новою зіркою кримінального небосхилу України – кримінальним авторитетом, вихідцем із Самбора на прізвисько «Нєдєля» (щоправда, дехто зі столичних кримінальників і правоохоронців образливо називає нашого земляка «Рагуль»)».

За оперативною інформацією, власне Вова долучився до викуплення останнього з неволі Лук’янівського СІЗО. Щоб розуміти, наскільки серйозно стоїть «Нєдєля», достатньо буде зазначити тільки те, що саме він керує так званим «угольком» Києва (кримінальний «общак», який йде на «грів» місць позбавлення волі). 26 травня 2012 року «Нєделю» на «сходці» в «Прем’єр-Палаці» поважні у кримінальних колах особистості навіть зробили «смотрящім» по Києву, а цей титул багато про що говорить. Самого Андрія Н-го («Нєдєлю») спостерігачі характеризують як спрута, який не душить свою жертву, а проникає якомога ближче до серцевини, а потім розриває довірливого «лоха» на шматки, пише «Ратуша».

«І ось, несподівано для всіх (передусім для самого «Морди»), в міліцейських донесеннях раптом почала проскакувати інформація, що шановані люди пропонували «Нєдєлі», який зараз перебуває в Греції, корону «злодія в законі» (це дуже дивно, бо за традиційними «понятіями», «Нєдєля» – звичайний «барига»). Але виникли певні ускладнення: власне, «Морда» знає про «Нєдєлю» багато такої інформації, оприлюднення якої робило отримання цього атрибуту злодійської влади неможливим. За домінуючою версією, і навіть у разі її отримання «Нєдєля» ставав для «Морди» ніби «прирученим злодієм у законі». Й, аби уникнути прикрих несподіванок, було вирішено відрядити «Морду» туди, звідки ще ніхто не повертався. Того, хто саме схвалив таке рішення, сьогодні вираховують і міліцейські опери, і сам «Морда». Помилитись тут не можна. Особливо останньому…», – йдеться у статті.


Нагадаємо, 24 серпня у центрі Львова на перехресті вулиць Князя Романа-Фредра невідомий розстріляв джип-Вольво. Під час стрілянини вбили водія кримінального авторитета Вови «Морди», сам Вова «Морда» поранений.

 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад