Для замовлення таксі: 242-7-242 

093-433-42-42
097-605-42-42
066-622-42-42

379 callback* з мобільних безкоштовно

*Для всіх GSM операторів встановлено систему callback телефон служби підтримки (044)499-98-98 по буднях з 10:00-17:00

 Запрошуємо до співпраці водіїв із власним авто

 

 

ЯК ПЕРЕПРОШИТИ ANDROID?

12 лютого 2014 - admin
article251.jpg

 Прошивкою іменується оновлення операційної системи того або іншого пристрою, наприклад, планшета або мобільного телефону. Операційні системи, призначені для подібних пристроїв, удосконалюються безперервно, помилки усуваються, тому ідея встановити нову версію операційної системи представляється надзвичайно привабливою. Як це зробити?

Майте на увазі: якщо пристрій відключиться, поки ви будете це робити, всі дані пропадуть, так що перед тим, як починати перепрошивання, переконайтеся, що пристрій заряджений на 100%, а для більшої надійності тримайте його включеним в мережу. На всякий випадок створіть файл для відновлення даних.

Найпростіший варіант - це автопоновлення. Відкрийте « Налаштування» - «Про телефон» - «Оновлення системи» та поставте у вікні, галочку напроти пункту «Оновлювати автоматично». Оновлення в цьому випадку будуть скачуватися сайту Google Play Market. Майте на увазі, що оновлення може мати чималий розмір - до 500 Мб, так що користуватися цим можна тільки при наявності Інтернету безлімітного і швидкого.

Отримати оновлення можна і на офіційних сайтах мобільних пристроїв, правда, там доведеться ввести дані і підтвердити IMEI код . Після цієї процедури вам буде дозволено скачати архів, що включає в себе і перепрошивку для Android як таку, та інструкцію, а також спеціальний додаток, який вам необхідно буде запустити - і далі воно зробить все само. Майте на увазі: ця прошивка для іншого смартфона не годиться, навіть якщо фірма-виробник у нього та ж.

Якщо ж ви маєте намір здійснити перепрошивку самостійно, то для початку вам доведеться завантажити файл перепрошивки. Майте на увазі, що існує два різновиди таких прошивок: стічні та кастомні. Стокові - це ті, які створені виробниками, а кастомні - це ті, над якими попрацювали користувачі з метою їх модифікації. В останньому випадку видаляються всі складові, які користувачі порахували непотрібні (зокрема, нерідко «дістається» сервісам Google). Як отримати стоковий прошивку від виробника, ми вже говорили, кастомні ж можна знайти і завантажити на спеціальних форумах. 

Для перепрошивки телефону рекомендується використовувати програму Mobile Odin Pro, яку теж доведеться завантажити і встановити (при цьому в налаштуваннях смартфона потрібно включити функцію «невідоме джерело»). Переведіть смартфон в режим оновлення (як це робиться - йдеться в інструкції до кожного конкретного пристрою). Запустивши згадану програму, відкрийте в ній «Open file», виберіть файл прошивки. Потім у програмі ставимо галочки в декількох пунктах: «Inject Mobile Odin», «Enable EverRoot» і «InjectSuperuser». Тепер необхідно натиснути «Flash firmware», що, власне, і запустить процес перепрошивки. Вся процедура займе хвилин десять - не більше. 

Слід тільки мати на увазі, що в останньому випадку ми маємо справу з неофіційною прошивкою, що передбачає позбавлення права на гарантійний ремонт.
Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад