Для замовлення таксі: 242-7-242 

093-433-42-42
097-605-42-42
066-622-42-42

379 callback* з мобільних безкоштовно

*Для всіх GSM операторів встановлено систему callback телефон служби підтримки (044)499-98-98 по буднях з 10:00-17:00

 Запрошуємо до співпраці водіїв із власним авто

 

 

ЯК ПОЧАТИ СТВОРЕННЯ САЙТА?

12 лютого 2014 - admin
article250.jpg

 Перш ніж приступити до створення сайту, необхідно досконально продумати його концепцію і уявити собі загальну структуру планованого сайту. А потім слід приступити до підбору всіх необхідних матеріалів.

Розробка структури сайту.

Спочатку слід провести структурування інформації, розбити її на окремі блоки і виділити основне, головне. Навіть у будь-якої, самої важливої інформації завжди є особливо важлива, ключова. І її необхідно вичленувати. При гарній структурованості сайту ви вже на половині шляху до успіху.

Промахи, які будуть допущені на цьому етапі і не виправлені, можуть надалі потягнути за собою великі матеріальні вкладення. Для підвищення наочності всю майбутню організацію сайту слід представити на окремому аркуші, але при цьому треба пам'ятати, що більше семи пунктів меню візуально вже не сприймаються. Тому меню потрібно вибудовувати з певною ієрархією пунктів і підпунктів, виокремлюючи основні розділи і заповнюючи їх другорядними. Але й тут не рекомендується опускатися нижче третього рівня розділів.

Написання та підготовка текстів.

При складанні текстів необхідно враховувати структуру сайту і підготовляти весь текст відповідно з цією структурою. Тільки грамотні, лаконічні та змістовні тексти можуть змусити користувача затриматися на вашому сайті. У основній статті головної сторінки слід висвітлити загальні питання, а потім більш детально розкрити різні тематики вже на окремих сторінках. При цьому особливо зручним буде організація переходу до цих сторінок за посиланнями, які розташовуватимуться в тексті головної сторінки. Тоді користувач відразу буде бачити спосіб, завдяки якому він може отримати більше інформації про зацікавив його питанні. Також посилання бажано розмістити і в кінці сторінки і таким чином забезпечити користувачеві швидкий перехід до наступної сторінки. При такому розміщенні всієї інформації відвідувач сайту відразу буде читати саме те, що він шукав, і самостійно вибирати ступінь занурення в інформацію. Він може зупинитися на загальному огляді або зайнятися детальним вивченням невеликих, але досить конкретних за змістом фрагментів тексту.

Також необхідно пам'ятати, що невеликі сторінки будуть набагато швидше і легше вантажитися, що для багатьох є важливим фактором для перегляду сайту.

У тому випадку, якщо ви плануєте розміщувати тексти для їх подальшого завантаження, то необхідно продумати наявність додаткових сторінок «для друку», на яких буде розміщуватися повний текст. Тоді на основних сторінках можна розмістити короткі огляди цієї ж інформації.

Для всіх розділів і підрозділів бажано витримувати єдиний стиль оформлення і написання текстів. Стиль може стати такою ж унікальною складовою сайту, як і його дизайн.

Після розробки структури і підготовки всіх текстів можна приступати до продумування дизайну. У більшості випадків для цього використовуються макетировані векторні або растрові редактори, за допомогою яких можна досить вільно змінювати розташування будь-яких об'єктів на ваших майбутніх сторінках. У підсумку ви промальовує докладний ескіз свого майбутнього сайту.

І тільки потім можна переходити до HTML - кодування, успіх якого багато в чому визначається попередніми етапами роботи. Кодування - це вже технічний процес, а всі попередні роботи вимагають не тільки ретельного прорахунку, а й творчого підходу. Не варто захоплюватися кодуванням, оскільки інформативна і зорова складова вашого сайту - це більш важливі аспекти.
Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад