Для замовлення таксі: 242-7-242 

093-433-42-42
097-605-42-42
066-622-42-42

379 callback* з мобільних безкоштовно

*Для всіх GSM операторів встановлено систему callback телефон служби підтримки (044)499-98-98 по буднях з 10:00-17:00

 Запрошуємо до співпраці водіїв із власним авто

 

 

Як поводитись в «пробці» на дорозі?

26 березня 2014 - admin
article266.jpg

 Одним з неприємних моментів при поїздці на автомобілі, особливо в мегаполісі, є пробки. І, як завжди, в цьому моменті ми обов'язково кудись поспішаємо, спізнюємося, нам потрібно якомога швидше доїхати до місця. Головним нашим «ворогом» в пробці є – ми самі! Хвилювання і «переживання» через ситуацію викликають в нас тривогу, втрачається пильність, поведінка стає неадекватною, «вмить» забуваються всі навички не тільки водіння, але й культурної поведінки. І так як ми самі собі і створюємо непотрібні «проблеми», то значить самі можемо собі ж і допомогти.


Допоможуть в цьому нехитрі і нескладні поради і правила поведінки в «пробці» на дорозі, головне пам'ятати, що причиною нашого негативного стану є ми самі, а не складена дорожня ситуація і не той, «редиска», який «підрізає і лізе НЕ в свій ряд».

Перш за все необхідно заспокоїться, «прибрати» всі переживання, жалю про те що «треба було поїхати іншою дорогою», «це на довго», «я не встигну і спізнюся» і так далі. Вашої вини в тому, що утворилася пробка немає, і звідки Ви можете знати що на іншій дорозі немає пробок, може там ситуація ще гірша? А якщо Ви, наприклад, спізнюєтеся з кимось на зустріч, то може бути він запізнюється ще на більший час, ніж Ви?

Ставтеся до подій з позитивного боку, - є час подумати над якимось питанням, комусь подзвонити, послухати радіо, музику, привести думки в порядок і так далі, при бажанні завжди є чим зайняти себе.

І ні в якому разі не варто прислухатися до «сусіда», який у відкрите вікно матюкає на все горло всіх і всі «заважають» йому проїхати. Просто закрийте вікно і не звертайте на нього уваги. Для будь-якого крикуна і незадоволеного - головним є тільки те, що б його слухали, а без публіки він як «нуль від бублика».

Так, необхідно розслабиться, але не настільки що б забути про безпеку і покласти на переднє сидіння з відкритим вікном важливі документи або цінності, - шахраї і злодії не дрімають.

Перед тим як сідати в машину перевірте, і при необхідності покладіть «дрібні», але необхідні речі - пляшку з водою, яку-небудь книгу або журнал, диски або флешку з музикою, планшет або ноутбук. Якщо встановлений відеоплеєр, то так варто подбати і про відеодиски.

І якщо справа дійсно настільки серйозна і Вам необхідно якомога швидше дістатися до необхідного місця, то припаркуйте машину, йдіть на зупинку громадського транспорту, найкраще маршрутного таксі, і Ви «хвацько» проїдите частину шляху.

Так що ніяких «проблем» немає, завжди є вихід із ситуації, яка складна вона б не здавалася!
Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад