Для замовлення таксі: 242-7-242 

093-433-42-42
097-605-42-42
066-622-42-42

379 callback* з мобільних безкоштовно

*Для всіх GSM операторів встановлено систему callback телефон служби підтримки (044)499-98-98 по буднях з 10:00-17:00

 Запрошуємо до співпраці водіїв із власним авто

 

 

Як прикріпити дитяче автокрісло

28 березня 2014 - admin
article270.jpg

 Як прикріпити дитяче автокрісло


Дитяче автокрісло є важливим пристосуванням для дитини. Воно зроблене спеціальним чином, щоб дитина при поїздках змогла себе почувати не тільки комфортно але і бути захищеною. При покупці автокрісла Ви запитаєте : як встановити автокрісло ? Давайте розглянемо основні кріплення дитячого автокрісла.

 Ременем безпеки. 

 

Це кріплення допоможе Вам поставити дитяче крісло в авто будь-якої марки і розміру. Для цього використовується трьохточковий ремінь, який є в кожному автомобілі, навіть у старих моделях. Буває таке, коли ремені просто не встановили. Цю проблему можна усунути, приїхавши в авто центр, де вам поставлять ремені безпеки. Крісло прікрепляеться або триточковим ременем, встановленим на автомобілі, або внутрішніми ременям, які є на дитячому автокріслі. Але знайте, кріплення триточковим ременем - досить складне. За статистикою 8 з 10 чоловік, які встановлювали крісла подібним чином не змогли правильно це зробити, через складність і незрозумілою схемою кріплення.

 Кріплення ISOFIX.

Даний спосіб був придуманий в 1990 році організацією ISO. Цей спосіб являє собою кріплення крісла до кузова автомобіля, тим самий забезпечуючи найбільший захист дитині. Метод відмінно себе зарекомендував через простоту в установці, надійності і забезпечення безпеки дитини (якщо порівнювати з кріпленням триточковим ременем ). Для подібного кріплення використовують крісла 1-ої та 2-ої груп. Також дитина повинна мати вагу не більше 18 кг. Але через популярність цього кріплення було придумано кріплення і для крісел 2 і 3 груп. Ще один плюс даних крісел з подібним кріпленням це інструкція, в якій вказані моделі автомобілів, що дозволяє вибрати вам крісло саме для вашого авто.

Ми розглянули два основних кріплення. Також вам бажано знати в яке місце встановити крісло і відповідно дитини. Багато хто вважає що встановлювати дитяче автокрісло варто з боку водія. Це обгрунтовується тим, що при аварії водій намагається повернути кермо у свій бік щоб як менше завдати собі шкоди. Якщо встановити автокрісло на бік водійського сидіння ваша дитина буде перебувати в більш безпечному положенні. Це твердження на жаль не закріплено статистикою, тому доводити ефективність такого розташування неможливо.
Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад