Для замовлення таксі: 242-7-242 

093-433-42-42
097-605-42-42
066-622-42-42

379 callback* з мобільних безкоштовно

*Для всіх GSM операторів встановлено систему callback телефон служби підтримки (044)499-98-98 по буднях з 10:00-17:00

 Запрошуємо до співпраці водіїв із власним авто

 

 

Казначейство заблокувало понад 10 млн грн на потреби Львова

17 жовтня 2012 - admin
article125.jpg

 Казначейство не перераховує кошти за рахунками Львівської міської ради. За інформацією департаменту фінансової політики, місто не отримує коштів на сфери охорони здоров’я, освіти, соціального захисту, а також на ведення поточних ремонтів та благоустрою ЖКГ.

 

«Державна казначейська служба України у Львівській області не виконує платіжні доручення розпорядників та одержувачів коштів міського бюджету Львова. Станом на 16 жовтня сума, на яку не виконано платіжні доручення за захищеними статтями видатків, становить 3 780,8 тис. грн. За незахищеними статтями видатків платіжні доручення не виконано на суму 11 021,7 тис. грн», – повідомляють у департаменті фінансової політики ЛМР.

Управління охорони здоров’я не отримало кошти на суму 1 585 тис. грн за платіжними дорученнями за захищеними статтями видатків – це гроші на медикаменти, харчування, енергоносії та зубопротезування. Платіжні доручення управління за незахищеними статтями видатків не виконано на 428,8 тис. грн, у результаті чого станція швидкої допомоги не має коштів на бензин та страхування водіїв, заклади охорони здоров’я  не отримують грошей на обслуговування медобладнання, послуги зв’язку тощо.

«Така ситуація спричинює дестабілізацію роботи галузей охорони здоров’я й освіти та у разі невирішення питання здійснення оплат призведе до зупинки матеріально-технічного забезпечення їхньої роботи – неможливість придбання медикаментів, у тому числі для пільгових категорій населення, відключення від енергопостачання, припинення забезпечення пальним машин швидкої допомоги, обслуговування медичного обладнання», - зазначив Олег Березюк, директор департаменту гуманітарної політики.

Платіжні доручення управління освіти не виконані за захищеними статтями видатків на 423,8 тис. грн і за незахищеними – на 377,4 тис. грн. Відтак, немає коштів на харчування, енергоносії, для опалювального сезону, на придбання господарських та канцелярських товарів, послуги зв’язку, програмне забезпечення та охорону.

Для управління соціального захисту унеможливлено місцеві допомоги, оплату послуг зв’язку та відряджень. Їхні платіжні доручення не виконані на 466,5 тис. грн.

У результаті блокування перерахування коштів грошей на енергоносії, проведення заходів та інші витрати не має управління культури. Департамент гуманітарної політики не отримує кошти на молодіжні заходи і програми, фінансову підтримку спортивних організацій, послуги зв’язку, відрядження та придбання господарських речей та канцтоварів для установ молодіжної політики.

На поточний ремонт житлового фонду та доріг, придбання піскосуміші, озеленення та санітарну очистку міста перерахунок коштів також заблоковано. Платіжні доручення за захищеними статтями видатків не виконано на 1 719,8 тис. грн і за незахищеними – на 1 830,6 тис. грн.

Не отримано субвенцію з держбюджету у сумі 1 934 тис. грн на пільгове перевезення, бюджет розвитку (спецфонд) – кошти в сумі 3 533,2 тис. грн, з дорожнього фонду – 716,4 тис. грн.

«Майже 280 тис. грн не перераховує казначейство на освітлення міста. Ми не можемо проплатити за електроенергію. Ми стали заручниками ситуації», - зазначила директор ЛКП «Львівсвітло» Марина Строєва.

«Казначейство не проплачує нам державну субвенцію. Ми не можемо нормально виплатити людям заробітну плату. Це не є нормальна робоча співпраця, якщо ми усі хочемо, щоб місто функціонувало якісно», - зазначив Олег Білокурий, заступник директора з руху ЛКП «Львівелектротранс».

 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад