Для замовлення таксі: 242-7-242 

093-433-42-42
097-605-42-42
066-622-42-42

379 callback* з мобільних безкоштовно

*Для всіх GSM операторів встановлено систему callback телефон служби підтримки (044)499-98-98 по буднях з 10:00-17:00

 Запрошуємо до співпраці водіїв із власним авто

 

 

На 259 львівських маршрутках уже встановили навігатори

30 жовтня 2012 - admin
article131.jpg

 У Львові з 550 автобусів, що обслуговують міські маршрути, GPS-пристроями обладнано 259.

 

Однак, як зазначають в управлінні транспорту та зв’язку, тільки два перевізники облаштували маршрути повністю, є й такі, які зволікають з виконанням умов договорів.

Відтак, системи навігації вже встановлені на 101 автобусі ТзОВ «Фіакр Львів», 95 автобусах ТзОВ «Успіх БМ», 30 автобусах АТП 14630, 33 автобусах АТП №1. Жодного навігаційного пристрою не встановлено на автобусах ТзОВ «Міра і К».

«Перевізники були поінформовані, що до 1 листопада всі міські автобусні маршрути повинні бути облаштовані GPS-пристроями. Два перевізники вже виконали цю вимогу. Спостерігається динаміка і по комунальному підприємству. Як запевнив керівник АТП №1, зі середи пристрої навігації буде встановлено і на решті маршрутів, які обслуговує цей перевізник.

На жаль, нема якісної динаміки по двох інших перевізниках – АТП 14630 та ТзОВ «Міра і К». Якщо взяти до уваги ситуацію, яка склалась з забезпеченням відповідної кількості автобусів на маршрутах №35 та №11, які обслуговує «Міра і К», то складається враження, що перевізник спеціально відмовляється встановлювати пристрої навігації. Адже система GPS дає можливість чіткого контролю за графіком руху та кількістю автобусів на кожному маршруті. Йдеться про невиконання важливих умов договору, що може стати підставою його розірвання», - зазначив начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Микола Жук.

«24 автобуси мало б облаштувати системами навігації протягом сьогоднішнього дня ТзОВ «Фіакр-Львів». Зі середи приблизно ще 30 пристроїв встановить АТП №1», - додав заступник начальника управління транспорту та зв’язку Андрій Білоус.

Роботу більшості автобусів, які облаштовані навігацією, вже може моніторити і перевізник, і управління транспорту і зв’язку.

«Перевізник «Успіх БМ» надав нам доступ до своєї програми і ми можемо спільно моніторити роботу усіх автобусів, які належать цьому перевізнику і обслуговують міські маршрути. Завдяки такому моніторингу ми виявили ряд порушень, про які вже проінформували керівництво «Успіх БМ». Перевізник має їх оперативно виправити. Йдеться, зокрема, про дотримання графіків руху на деяких маршрутах у вечірній час. Завдяки GPS-пристроям ми також можемо відстежити діяльність водія на маршруті – відхилення від схеми руху, порушення графіку руху, здійснення довготривалих стоянок у місцях, що не відносяться до маршруту», - додав Андрій Білоус.

Нагадаємо, що в червні у Львівській міській раді заявили, що громадський транспорт хочуть обладнати пристроями навігації. До участі у конкурсі зголосилися три компанії. Виграла конкурс львівська фірма «ЕлЕСТіВі Україна».

Додамо, управління транспорту Львівської ОДА також планує облаштувати приміські маршрутки системою GPS.

 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад