Для замовлення таксі: 242-7-242 

093-433-42-42
097-605-42-42
066-622-42-42

379 callback* з мобільних безкоштовно

*Для всіх GSM операторів встановлено систему callback телефон служби підтримки (044)499-98-98 по буднях з 10:00-17:00

 Запрошуємо до співпраці водіїв із власним авто

 

 

Обама і Путін телефоном «з’ясовували розбіжності» щодо України

10 березня 2014 - admin
article256.jpg

 У перебігу телефонної розмови президентів США і Росії Барака Обами і Володимира Путіна «з’ясувалися розбіжності в підходах і оцінках причин виникнення нинішньої кризи і поточного стану справ», повідомив Кремль о пів на четверту ранку в п’ятницю за московським часом.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Білий дім повідомив, що Обама в перебігу цієї розмови наголосив Путіну: дії Росії порушують суверенітет і територіальну цілісність України, і це привело США до низки кроків у відповідь у координації з європейськими партнерами.

Іще є можливість вирішити становище дипломатичним шляхом, із урахуванням інтересів Росії, народу України і міжнародної спільноти, сказав Обама.

Цей шлях передбачає, що уряди України і Росії проводять прямі переговори за сприяння міжнародної спільноти, міжнародні спостерігачі забезпечать дотримання прав усіх українців, у тому числі й росіян за національністю, російські війська повертаються на свої бази, а міжнародна спільнота далі разом допомагає українському народові напередодні травневих виборів, зазначив американський президент російському.

Також сторони домовились, що державний секретар США Джон Керрі і міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров продовжать переговори наступними днями. Керрі також продовжить переговори і з урядом України та міжнародними партнерами, щоб наблизити ці цілі, додали у Вашингтоні.

Це була вже друга розмова двох президентів через становище в Україні за останні шість днів. За повідомленнями, цього разу вона протривала близько години.
Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад