Для замовлення таксі: 242-7-242 

093-433-42-42
097-605-42-42
066-622-42-42

379 callback* з мобільних безкоштовно

*Для всіх GSM операторів встановлено систему callback телефон служби підтримки (044)499-98-98 по буднях з 10:00-17:00

 Запрошуємо до співпраці водіїв із власним авто

 

 

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО В АВТОМОБІЛІ ЗАПОТІВАЄ СКЛО?

12 лютого 2014 - admin
article253.jpg

 Одна з головних причин запотівання вікон в холодну погоду досить банальна - не всі водії вміють правильно користуватися системою вентиляції та опалення автомобіля.

 
Бажаючи якомога швидше прогріти салон, часто для цього перекривається заслонку зовнішнього повітря. В результаті від випаровування з вологих килимків, з одягу і взуття, а також від дихання, повітря стає вологішим, що і призводить до внутрішнього запотівання скла.
 
Щоб уникнути цієї «напасті», використовуйте зовнішній забір повітря. До речі, перекривати заслінку, щоб зовнішнє повітря не надходив у салон, рекомендують в основному для того, щоб виключити попадання в нього відпрацьованих газів. Це особливо актуально при попаданні в пробку.
 
Якщо ж цей простий прийом не допомагає, можливо, у вас засмітився повітряний фільтр салону, що призводить до недостатнього надходження зовнішнього повітря. Згадайте, коли ви його міняли останній раз? Як варіант, його можна просто пропилососити.
 
Використання ворсистих килимків також сприяє надмірному запітнінню скла - вони вбирають вологу, як губка.
 
Підвищена вологість у салоні може також сигналізувати власнику автомобіля про те, що порушені дверні або віконні ущільнювачі, і вода через дефекти потрапляє всередину.
 
І ще. Деякі «народні умільці», з метою збереження тепла в зимовий період, закупорюють вентиляційні отвори, які передбачені виробниками. Це також призводить до надмірної вологості в салоні.
 
Деякі рекомендації:
 
Після того, як ви завели двигун, увімкніть електрообігрів заднього скла. (До речі, на багатьох сучасних автомобілях ця дуже зручна опція застосовується і для лобового скла).
 
Можна трохи відкрити переднє скло - тим самим можна створити невеликий протяг.
 
Включіть на максимальну потужність обдування скла. (Тут необхідно пам'ятати, що при негативних температурах занадто гаряче повітря може сприяти утворенню тріщин на лобовому склі).
 
Дуже ефективний спосіб «забрати» зайву вологу - включення кондиціонера. Причому не страшно, що при цьому може бути включена пічка - його радіатор відмінно збирає вологу поза салону. Схема «грубка гріє - кондиціонер сушить» відмінно працює при будь-яких температурах.
 
Під час прогріву автомобіля бажано не перебувати в салоні - додаткова вологість від вашого дихання не сприяє швидкому вивітрюванню.
 
Після поїздок в холодний період провітріть на деякий час салон.
 
Ну і в якості альтернативи можна ще запропонувати і продукцію автохімії. Зараз пропонується великий вибір антизапрівачів, які, по завіреннях виробників, працюють до мінус 25 градусів. Наскільки вони ефективні, ви можете переконатися самостійно. Едине, не забувайте, що їх треба наносити на сухе скло.
Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад