Для замовлення таксі: 242-7-242 

093-433-42-42
097-605-42-42
066-622-42-42

379 callback* з мобільних безкоштовно

*Для всіх GSM операторів встановлено систему callback телефон служби підтримки (044)499-98-98 по буднях з 10:00-17:00

 Запрошуємо до співпраці водіїв із власним авто

 

 

Сутички у Франції

16 серпня 2012 - admin

 ПАРИЖ - Поліція Франції заарештувала п'ятьох підозрюваних пов'язані з насильством на цьому тижні в північному місті Ам'єні, що відродило спогади 2005 заворушень, які потрясли націю.


Чиновники кажуть, заарештовані у віці від 15 до 30 років. Всі живуть в північній частині Ам'єна, що був вражений заворушеннями. Сутички між молоддю і поліцією в понеділок ввечері 16 офіцерів отримали поранення в місто, розташоване приблизно в 120 кілометрах від Парижа. Бунтівники спалили автомобіль, зруйнований спортивний центр і встановити початкову школу на вогонь. Безпека З тих пір були посилені, і ситуація в даний час спокійна, але напружена.

Але міністр внутрішніх справ Мануель Вальс був обсвистаний, коли він відвідав місто на початку цього тижня. Вальс сказав ніщо не може виправдати насильство і порядок, спокій і справедливість повинна бути відновлена ​​і поважають.

Молодий житель імені Саїд розповів французькому радіо він зрозумів повідомлення. Але він сказав, влади повинні також дивитися на те, що підживлюється насильством.

Соціалістичний уряд Франції вже зробив район Ам'єна зони пріоритетного безпеки. Але є також закликає до її вирішення таких проблем, як ендемічний високий рівень безробіття та бідності.

Ам'єн мера Жиль Демайо повідомив французькому радіо, що місто, як правило, спокійні, але реальні проблеми існують в жорсткій районів. Крім запобігання насильства, сказав він, правосуддя має бути доставлено швидше.

Хвилювання повернув спогади 2005 заворушення в бідних передмістях сильно іммігрантів навколо Парижа, які пізніше поширилися по всій країні. До сих пір цього не відбулося з Ам'єна. Але він підкреслює жорсткі завдання, що стоять перед президентом Франсуа Холланд, так як він має справу з високим рівнем безробіття і плоскою економіки, не більш ніж за 100 днів на посту президента.
Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад