Для замовлення таксі: 242-7-242 

093-433-42-42
097-605-42-42
066-622-42-42

379 callback* з мобільних безкоштовно

*Для всіх GSM операторів встановлено систему callback телефон служби підтримки (044)499-98-98 по буднях з 10:00-17:00

 Запрошуємо до співпраці водіїв із власним авто

 

 

У День Незалежностi над Львовом лiтатимуть повiтрянi кулi й роздадуть вiсiм тисяч вареникiв

23 серпня 2012 - admin
article85.jpg

 А за вишиванку будуть знижки

"24 серпня о 9 годинi у храмах вiдбудеться традицiйний молебень за Україну, -- повiдомили у прес-службi мiськради. -- А вже вдень львiв'ян та гостей розважатимуть польоти на теплових аеростатах -- повiтрянi кулi лiтатимуть у Центральному парку культури та вiдпочинку iменi Богдана
Хмельницького. О 16 годинi там почнеться святковий концерт iз нагоди Дня Незалежностi за участi колективiв нашого мiста. Зi 17-ї музика лунатиме й на площi Ринок".

Наступного дня усiх запрошують на площу Ринок -- там iз 16 години вiдкриють виставку мотоциклiв вiд байкерського клубу "Галiцiя". Того ж дня у парку культури можна буде скуштувати смачних "пирогiв" на щорiчному "Святi вареника". Органiзатори обiцяють налiпити для львiв'ян та гостей їх аж вiсiм тисяч та пригостять ними безплатно. Тож голодним не зостанеться нiхто!

Смачним буде i фестиваль "Свято хлiба", який вiдбудеться в недiлю у Шевченкiвському гаю -- забави, спiви i частування булочками з рiзними начинками, тортами та короваями. Свою програму складають i окремi заклади харчування. Наприклад, у кафе "Бест-оф" (Крива Липа, 3) усiм клiєнтам, якi завiтають у вишиванках, обiцяють 10% знижку, а також безплатно розмалювати обличчя святковими барвами. Для гурманiв -- синьо-жовте домашнє морозиво.

Крiм того, у мiстi в цi днi триватиме фестиваль незалежного iгрового та документального кiно "КiноЛев", де усi зможуть безплатно переглянути стрiчки вiдомих режисерiв. Зокрема, цьогорiч Патроном фестивалю є видатний вiрменський режисер Сергiй Параджанов, тож значна частина програми присвячена саме йому. Основний майданчик фестивалю -- Бернарденгарден, що на вулицi Валовiй, 18-а.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад