Для замовлення таксі: 242-7-242 

093-433-42-42
097-605-42-42
066-622-42-42

379 callback* з мобільних безкоштовно

*Для всіх GSM операторів встановлено систему callback телефон служби підтримки (044)499-98-98 по буднях з 10:00-17:00

 Запрошуємо до співпраці водіїв із власним авто

 

 

У київській мерії готуються відбивати штурм силовиків

9 грудня 2013 - admin
article238.jpg

 Координатори активістів Євромайдану, які утримують будівлю міської ради Києва, наполегливо просять усіх сторонніх залишити будівлю, оскільки з’явилася інформація, що будівлю КМДА штурмуватимуть співробітники внутрішніх військ.

Як розповів журналістам один з охоронців учасників Євромайдану, півгодини тому в районі Бесарабського ринку знаходяться 14 автобусів, які приїхали з Василькова. Після того, як про це стало відомо, частина людей, які перебували у приміщенні КМДА, вийшли на вулицю перед входом до будівлі.

Активісти Євромайдану не відкидають, що співробітників внутрішніх військ підкріплять «Беркутом» і вони розпочнуть штурм.

Нагадаємо, сьогодні закінчується 5-денний термін, згідно з яким після оголошення судової постанови, учасники акції протесту повинні залишити будівлю КМДА.

«Якщо прийде судовий виконавець, тут будуть народні депутати, комендант, і вони вирішуватимуть це питання», - сказав один з активістів.

Водночас він наголосив, що акція маж мирний характер і додав: «Якщо нас збираються бити, ми застосуємо самооборону… Якщо будуть вести переговори, ми будемо вступати у переговори».

Тим часом у Партії регіонів не відкидають, що силовики можуть застосувати силові методи, щоб розблокувати мерію Києва. Так, регіонал Володимир Олійник заявив, що якщо є спротив виконанню судового рішення, то повинна бути «адекватна реакція».

«Наприклад, зараз заблоковано приміщення Київської міської ради. Є рішення суду - розблокувати. Можуть бути застосовані силові методи? Якщо люди просто блокують (так це робиться в Європі) - беруть за руки за ноги, виносять, складають протоколи і притягують до відповідальності. Не можна бити, не можна сльозогінний газ застосовувати», - зазначив депутат.

Виконувач обов'язків начальника столичного главку міліції Валерій Мазан 5 грудня заявляв, що працівники правоохоронних органів діятимуть жорстко у тому разі, якщо мітингувальники не звільнять захоплених адміністративних будівель у Києві згідно з рішенням суду.
Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад