Для замовлення таксі: 242-7-242 

093-433-42-42
097-605-42-42
066-622-42-42

379 callback* з мобільних безкоштовно

*Для всіх GSM операторів встановлено систему callback телефон служби підтримки (044)499-98-98 по буднях з 10:00-17:00

 Запрошуємо до співпраці водіїв із власним авто

 

 

У Тихому океані виявлено дрейфуючий острів з пемзи

29 серпня 2012 - admin
article96.jpg

 Головною несподіванкою серпня стало виявлення в Тихому океані величезного дрейфуючого острова, площа якого дорівнює 26 тисячам квадратних кілометрів. Це можна порівняти з територією невеликої держави, до прикладу, Бельгії.

 

Острів був виявлений в ході навчального польоту літака військово-повітряних сил Нової Зеландії. На даний момент величезний плаваючий острів знаходиться в ста п’ятдесяти кілометрах від острова Раул.

Ця знахідка поставила перед вченими багато загадок, які потребують відповідей. Практично ніхто не сумнівається, що цей острів з’явився в результаті діяльності великого підводного вулкана. Доведеться поламати голову, щоб визначити яким чином величезний острів з’явився на світ і відповісти на питання про час його народження. Новозеландські вчені практично на сто відсотків упевнені, що цей острів з вулканічної пемзи з’явився ще до виверження підводного вулкана Тонгаріро, яке відбулося на початку серпня.

До цього плаваючого острова була відправлена ​​група геологів для збору зразків вулканічної пемзи. Є впевненість, що аналіз допоможе встановити причинно-наслідкові зв’язки його появи. На думку вчених, цей острів не представляє небезпеки для мореплавців. Він проіснує недовго тому, що пемза досить крихкий матеріал і швидко зруйнується.
 
Джерело: globalscience.ru

 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад