Про компанію

27 квітня 2012 - admin

 Про компанію.

       Наша компанія ВЖИК Таксі успішно працює на ринку транспортних послуг з початку 2012 року. Секрети нашого успіху - це висока якість сервісу, увага по відношенню до клієнтів і розумні ціни на послуги.

       Служба таксі "ВЖИК" працює цілодобово, сім днів на тиждень, 365 днів у році для задоволення будь-яких Ваших транспортних потреб. Якщо Ви цінуєте власний час, та час власних співробітників, цінуєте комфортом та власною безпекою, надаєте перевагу швидкісному пересуванню в павутині багатотисячного міста, тоді нище наведена інформація саме для Вас, як потенційного клієнта!!! від вірного партнера у нашому лиці!

       Очевидно що кожна організація у наші дні не обходиться без транспортного обслуговування, а утримання власного автотранспорту та штабу водіїв є невигідним з фінансової точки зору. Постійні поїздки на всілякі заходи, зустрічі та проводи партнерів в аеропорту чи на вокзалі, ділові поїздки, доставка кореспонденції та документів потребують наявності автотранспорту . В такому разі виходом є заключення договору надання корпоративних послуг таксі. Таксі це сфера послуг, а значить наші працівники максимально налаштовані на інтереси клієнта, незалишаючи без уваги жодного Вашого побажання.  

       Служба замовлення  з упевненістю заявляє, що рівень сервісу на всіх етапах замовлення авто є найвищим серед конкуруючих компаній внаслідок високих стандартів нашої компанії, індивідуального підходу до кожного клієнта, прагнення до постійного розвитку. Великий досвід роботи кожного з наших співробітників - гарантія Вашої безпеки на дорозі. Крім того, наші водії чудово орієнтуються на дорогах Львова, що дає можливість не побоюватися потрапити в  корки по дорозі на вокзал чи аеропорт.

       Ввічливі оператори диспетчерського центру швидко приймуть Ваше замовлення, підкажуть, підберуть автомобіль, порадять маршрут, візьмуть до відома Ваші побажання. Ціна за виклик в нашій компанії дуже демократична, що пояснюється широким вибором транспортних засобів і тарифів, тому на будь-який випадок життя Ви зможете підібрати собі комфортний транспорт.

       Довірившись команді професіоналів "ВЖИК", Ви суттєво зведете до мінімуму власні затрати та вирішите ряд проблем пов`язаних з організацією власної транпортної служби. Оскільки, ми включили формальності, які могли б перешкоджати нормальному розвитку довготривалих взаємовідносин і сприяли неоднократному зверненню у нашу компанію.  

 

Ми пропонуємо широкий спектр послуг:

 • Зустріч пасажирів на вокзалах і аеропортах;

 • Обслуговування урочистих подій;

 • Поїздки по місту та області;

 • Послуги кур'єрської доставки;

 • Цілодобовий час роботи без вихідних;

 • Вантажні та пасажирські перевезення.

 

        Завдяки великому парку автомобілів, ми забезпечуємо короткий час очікування таксі, - як правило, менше 15 хвилин. Постійні клієнти обслуговуються в пріоритетному порядку. Постійному клієнтові немає необхідності кожен раз диктувати оператору один і той же адреса подачі таксі - він є у нас в базі.

Ми постійно працюємо над підтриманням стабільно високої якості обслуговування.

 

Якщо ви один раз скористаєтеся нашою послугою замовлення ВЖИК Таксі , то ви залишитеся нашим клієнтом назавжди!

 

 

Коментарі (7)
настя # 1 жовтня 2014 в 18:31 +1
Зверніть увагу на ваших операторів які у вас працюють,невміють спілкуватися з клієнтами,44b нажаль через них користуватися вашими послугами перестала
admin # 2 жовтня 2014 в 09:35 0
Добрий день.
Повідомте будь ласка детальніше що сталось.
Варин Варина # 20 жовтня 2014 в 20:34 0
Хочу пожалітися на водія автомашини Лада 9 ВС7627АМ білий. Віз сьогодні через пробки, через то я запізднилася, а він вімагав від мене додаткову оплату. І аргументовав це тим, що він через мене порушив правила на 900 грн. Я відмовилася оплачувати додатково, сказала, що за 40 хвилин я би доїхала міським транспортом за 3 грн без нервів. В кінцевому результаті водій гордо кинув мені мої гроші, сказавши гонорово, що в такому випадку йому взагалі нічого не треба, так як я не вмію по людськи. Я не стала його вмовляти забрати належну оплату, що порахувала мені оператор і вийшла з машини, так як уже запізднилася на похорон.
Світлана # 22 жовтня 2014 в 12:50 0
Хочу поскаржитися на операторів, які не виконують свої обов"язки належним чином! Сьогодні 22.10.14 о 12.20 замовила в таксі з домашнього номера телефону, очікувала 20 хв і вирішила поцікавитись де машина, на що мені у відповідь, що машини нема у моєму районі! коли поцікавилась чому не повідомили. то у відповідь почула...збій програми! Це з тим, що я з маленькою хворою дитиною очікувала на таксі, щоб відвезти в поліклініку!! Халатність операторів просто на вищому рівні! НЕ рекомендуватиму ваше таксі знайомим, а також відмовлюсь повністю від ваших послуг!
Тетяна # 19 листопада 2016 в 20:59 0
CЬОГОДНІ 19 листопада- остання поіздка з вашим водіем на авто опель вектра номер авто ВС9606ЕМ сірого кольору.тел.водія 093 42 73 064 яке було подане у м.львів вул. Панча 26 .Хочу вам повідомити.як постійий кліент вашоі компанії перевертає всю добру репутацію вашого автопарку.Водій просто хам- мало того, що він відказався нас довезти до місця призначення,та щей образив.В мене маленька дитина їхала з нами в салоні авто. Водій невміло керував авто, постійні ривки з місця і різке гальмування привело до того, що мого сина знудило-СЛАВА БОГУ-що невирвав. Водія їхати більш плавно і тихіше: відповідь була одна:хімчистка коштуе 400 гр. Мало того що в машині просто смердить дешевою хіміею що очівиїдає-що теж напевно викликало алергічний стан дитини.Після розрахунку з водіем якому було дано 100 гр. за проїзд коштував 65гр. Після розрахунку решти недодав 5гр. Сказавши це водієві- він кинув мені цих 5гр. Сказав: що ми смердимо в його машині.Шановна дирекція прошу приняти міри до водія даного авто. з повагою ваша постійна кліентка Тетяна. Користувавшись 5 років вашими послугами прийдеться відмовитись від послугів вашої компаніїї-через халатність водія.БОЯТИМУСЬ СІДАТИ У ВАШЕ ТАКСІ!
КОМЕНТАР ДО ВІДГУКУ ТЕТЯНИ # 5 січня 2017 в 19:17 0
СИН ЯВНО НЕ ЗДОРОВИЙ БО НУДИТЬ В МАШИНІ.ЗА РИВКИ І ТОРМОЗА ПІД ЧАС РУХУ МОЖНА СКАЗАТИ,ЩО САМОЛЬОТОМ,А НЕ ТАКСІ ТРЕБА ПЕРЕСУВАТИСЬ БО НЕМА РИВКІВ ПІД ЧАС ПОЛЬОТУ.ВІН ЩЕ В МАРШРУТКАХ НЕ ЇЗДИВ,ТАМ БІЛЬШЕ ТРЯСЕ.В МАРШРУТКАХ ХІМІЯ ШЕ БІЛЬША,ОСОБЛИВО ПОТНЯКІ ЛІТОМ В ЖАРУ,КОЛИ В МІСТІ НА МІСЯЦЬ ГОРЯЧУ ВОДУ НА ПРОФІЛАКТИКУ ПЕРЕКРИВАЮТЬ БО ІДЕМ В ЄВРОПУ С ГРЯЗНОЙ ЖОПОЙ.
Юлия # 15 червня 2018 в 09:12 0
14.06.2018 воспользовались услугой данной службы такси. Большое спасибо за сервис-все на высшем уровне. Особая благодарность водителю такси-девушке на черном BC8676HB chornuy Mitsubishi Lancer.

← Назад