Вантажні перевезення

27 квітня 2012 - admin

  

Вантажоперевезення по Львову та області.

 

Вантажоперевезення по Львову і по Львівській області є одними з найбільш затребуваних послуг у сфері автотранспортування. Наша компанія пропонує найбільш вигідні та оперативні схеми, що дозволяють в повній мірі вирішити ваші завдання з організації вантажних перевезень по місту та області.

 

- Вантажі успішно доставляються в будь-який час незалежно від завантаженості доріг і кількості пробок: наші водії відмінно знають Львів і завжди вибирають найбільш оптимальні маршрути для перевезення;

 

- При організації вантажних перевезень по місту одним з найбільш актуальних моментів є акуратність у поводженні з вантажем і чітке дотримання всіх вимог.

- Власний автопарк компанії дозволяє організувати вантажоперевезення по Львову, вибираючи саме той транспорт, який необхідний для вирішення вашої задачі. Невеликі Газелі відмінно пересуваються по місту, не затримуються в корках на великих дорогах і здатні проходити в будь які двори, а великі вантажні автомобілі здатні перевезти вантаж будь-якого розміру до необхідної вам точки за один раз.

-Тарифи на вантажоперевезення одні з найбільш демократичних і привабливих.

Звернення в нашу компанію ВЖИК Таксі допомагає вирішити будь-які питання доставки «від дверей до дверей» найбільш якісним, вигідним і швидким способом.

 

«БУДЕМО РАДІ БАЧИТИ ВАС В ЧИСЛІ НАШИХ КЛІЄНТІВ!»

Коментарі (1)
Roman # 9 березня 2017 в 10:56 0
Доброго дня! Годину тому замовляв вантажне таксі. Коли мені прийде смс про результат, чи є вільна машина на потрібний час?

← Назад